O firmie


 

Wyszukaj swój dom


Metraż m2
szukaj

 

Jakiego domu szukasz?

SENDOM - domy drewniane i domki letniskowe

Firma Sendom – domy drewniane rozpoczynała działalność jako mały, rodzinny zakład produkcyjny. W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku ewoluowała w prężnie prosperujące i stale rozwijające się przedsiębiorstwo.

Bogate doświadczenie i fachowa wiedza pozwoliły nam uzyskać stabilną pozycję w ciągle rozwijającej się branży budowlanej. Przez wiele lat działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, a przy tym nieustannie poszerzamy ofertę firmy. Sięgając po najnowocześniejsze technologie i korzystając z najlepszych materiałów na rynku, możemy Państwu zaoferować trwałe i funkcjonalne domy z drewna. Podążamy z duchem czasu – proponujemy rozwiązania ekologiczne i energooszczędne.

Nie kupuj kota w worku – zobacz nasze domy na żywo!

Zdjęcia to za mało, gdy chodzi o wybór domu. Zdając sobie sprawę z wagi takiej decyzji, specjalnie dla naszych Klientów zbudowaliśmy domy pokazowe. Dzięki nim mogą Państwo na własne oczy przekonać się o jakości produkowanych przez nas domów. Gorąco zachęcamy do odwiedzania ekspozycji w Starej Kiszewie, Warszawie i Sucominie.

SENDOM domy drewniane

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 – SENDOM – domy drewniane
Polska, woj. Pomorskie, ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Budowa domu to poważna inwestycja, wybór idealnego domku letniskowego wymaga czasu i rozeznania w ofertach. SENDOM oferuje Państwu kompleksową obsługę. Gwarantujemy profesjonalny projekt, najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalną pomoc i doradztwo. Oferujemy domy drewniane letniskowe oraz całoroczne. Nasze domki letniskowe z drewna to idealna opcja na weekend i dłuższy wypoczynek na łonie natury.